Sjedim… Napokon, nakon cijelog dana stajanja.. Razmišljam…
Nova godina dođe i nove nade, novi snovi, novi problemi.
Slušam neku pjesmu na francuskom i djeluje mi tako depresivno. Nemam pojma o čemu pjeva ali kad slušaš one riječi kao da će svakog momenta zavapiti: “Pomagajte ljuuuudiii!”
Bila je to mala opaska na dešavanja oko mene.
Uglavnom, moja tema je nova godina i novi problemi. Možda nisu novi. Zapravo, kada bolje razmislim samo su se nastavili iz Stare u Novu.
Koliko treba da prođemo gripa, viroza, prehlada ili čega već da bi smo bili rahat barem jedan mjesec. Rekli su mi:” Kada operiše krajnike dijete će se preporoditi.” Ne znam samo na koji način. Ne vidim neku razliku, možda samo u temperaturi koja više, hvala Bogu, ne skače do 40 nego se zadrži do nekih 39. Ali realno, gdje je pomak? Ima li kraja ovoj Zimi?
Trpamo se vitaminima, mineralima, betaglukanima i kojekavim probioticima, a imam osjećaj da je samo gore.
Možda mi zbog toga i ova pjesma djeluje depresivno.
Prije da je do mene, a ne do pjesme.
4 0 komentara
Leave a Reply
Morate biti prijavljeni da biste objavili komentar.
Senorita Bandida
Za tačno 54 dana dolazi nam proljeće☀️🫶🏻❤️
zaposlenamama
Ipak ima nade 😁😻❤️🤩
xninax
Da nije pjesma “Derniere Danse”?
zaposlenamama
Hehehe nije. To je jedna nasa stara pjesma koja se inace ne pjeva bebama hahaha ali sad je odgoj djece posebna filozofija tako da… Mozda za koju godinu bude uvrstena u uspavanke hahaha